Dramaty, geniusz i upadek. Naucz się interpretować Wenus OOB!

Wenus OOB - poradnik

 

Ile można UGRAĆ na wyglądzie? Okazuje się, że sporo ... choć sporo można też STRACIĆ. O niecodziennych relacjach, seksualności na granicy oraz zbrodni.

Wyjątkowość Wenus OOB

Wenus wchodzi w OOB średnio dwa razy w roku, rzadziej jeden lub trzy razy. Zdarzają się lata kiedy taka Wenus utrzymuje się w regularnej orbicie przez cały rok! Wenus potrafi pozostać Out of Bounds przez jeden dzień do nawet 56-60 dni.

 

Osoby z planetami OOB mają w sobie coś niespotykanego (co wybija ich ponad tłum), dzięki czemu:

 

a) dają sobie radę w okolicznościach sprawiający większości z nas kłopoty.

b) popadną w kłopoty, które większości z nas by nie dotyczyły.

 

Wejście Wenus w OOB będzie odzwierciedlać nietypowe okoliczności związane z PRZYNAJMNIEJ jedną z wymienionych poniżej spraw!

Symbolika

a) wszelkiego rodzaju relacje z innymi, twoją potrzebę tworzenia i pozostawania w harmonii ze sobą i innymi.

 

b) umiejętność bycia szczęśliwym np. w konwencjonalny sposób poprzez zaspokajanie swoich potrzeb-przyjemności, zarabianie pieniędzy czy odziewanie się w zacny i elegancki sposób.

 

c) miłość, poczucie bycia kochanym, życie uczuciowe oraz bliskie związki.

 

d) sztukę wszelaką, modę i osobisty styl, materialności (potrzeba pieniędzy by móc oddać się przyjemnej, beztroskiej konsumpcji) i wszystko co upiększa lub dogadza.

 

Wenusowi ludzie mają WYRAŹNY zmysł estetyczny i lubią to co ładne.

 

e) (kobiety) postrzeganie oraz sposób wyrażania własnej kobiecości. Nie chodzi tutaj o tę macierzyńską stronę, ale kobietę jako: towarzyszkę, orędowniczkę piękna oraz heterę. (mężczyźni) Preferowany typ kobiety - wszystko to co będzie ich pociągać, szczególnie seksualnie.

 

Skoro znasz już podstawy, czas na konkrety.

Wygląd się liczy

Wyróżniające z tłumu piękno (lub brzydota) może cechować każdego, szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy mając odpowiednio gruby portfel możemy upiększyć to i owo. Natomiast osoby z Wenus OOB będą bardzo skłonne przekraczać normy w swym podejściu do wyglądu.

Henry Cavill hor. ur.

Pierwszym przykładowym posiadaczem Wenus OOB jest Henry Cavill, który pod koniec 2019 r. znalazł się na wznoszącej fali popularności dzięki odegraniu roli Geralta w "Wiedźminie" Netflix'a. Co sądzisz o tej muskulaturze?


Pobudza wyobraźnię kobiet a i wielu facetów fantazjuje o tego rodzaju bicepsie. Urodzeniowa Wenus w opozycji do Neptuna obdarza Cavill'a pewnego rodzaju czarem. A jednak ta sama Wenus jest Out of Bounds, dlatego Henry Cavill wcale nie wygląda tak jak w tych ujęciach; Cavill wygląda tak kiedy jest wygłodzony, odwodniony a nad jego pieczą czuwa SZTAB dietetyków i speców od fitnesu.

 

Tego rodzaju pokaz piękna (Wenus) jest nieosiągalny dla zwykłego śmiertelnika (wpływ OOB). Nawet dla kogoś o warunkach Cavill'a, który i tak jest dobrze zbudowany. Te przyjemne dla oka ujęcia są wynikiem 4-dniowego harmonogramu uwzględniającego głodówkę oraz odwodnienie, dzięki którym wizualny efekt końcowy jest tak imponujący.

 

Osoby z Wenus OOB są skłonne do tego rodzaju drastycznych kroków by osiągnąć miły estetycznie wygląd. Cavill poradził sobie tam gdzie inni uszkodziliby sobie zdrowie. Okoliczności też mu sprzyjały, bo jako dość znany aktor Cavill miał to zaplecze w postaci pomocy specjalistów, 24/7.

 

Przy planetach Out of Bounds jest cienka linia między konwencjonalną ścieżką a oszustwem czy przestępstwem. Wielu ma wątpliwości czy specjaliści Cavill'a nie dawali mu używek wpływających na wygląd/masę mięśniową. Pomyślne przygotowanie tego rodzaju masy ciała jest zarezerwowane dla nielicznych pracujących z ciałem, i to od czasów nastoletnich.

 

No, ale z Wenus i Neptunem sprzedaje się bajkę, nieprawdaż?

Lifting

Drugą przykładową posiadaczką Wenus OOB jest Cher. W latach 80' dla wielu feministek właśnie ona stała się symbolem. Bycie PRZYKŁADEM dla innych w ogóle jest zresztą cechą charakterystyczną wielu pań z Wenus OOB. Czy tego chcą czy nie.

Cher horoskop urodzinowy

Cher opisywała siebie jako "dziewczynę z plakatu dla chirurgii plastycznej". Zmieniała swój wygląd w przesadny i wygórowany sposób. Do tego miała środki finansowe niedostępne dla typowego Kowalskiego. Cher zaczęła zabawę w chirurgię plastyczną zanim to było powszechne.

 

Urodzeniowa Wenus w koniunkcji z Uranem i trygonem do Jowisza Cher tłumaczy rozmach w jej chęci do "wzniesienia się ponad normy wyglądu". Wenus OOB to pragnienie piękna NIEUWIĄZANEGO naturą. Wsparcie Jowisza i nuta Urana w horoskopie Cher to przykład kosmicznego wsparcia, dzięki którym udało się jej sprawnie zrealizować wizje swojej kobiecości. Bez wsparcia Cher mogła ugiąć się pod presją i nigdy nie osiągnąć swego celu.

Kiedy trudno pokochać... siebie

W ten czy inny sposób osoby z planetami OOB będą dążyć do osiągnięcia wysokiego poziomu/pozycji czy mistrzostwa w dziedzinie życiowej reprezentowanej przez samą planetę bądź dom/y przez nią władane. Aby tacy ludzie mieli w ogóle szansę na własny rozwój, potrzebują wyczerpać to co powszechnie obecne w danym środowisku/branży.

 

Wiele osób z OOB Wenus dąży do mistrzostwa w miłości, które z różnych względów wydaje się być niedostępne.

 

Osoby z planetami OOB mogą mieć niezwykle pokłady energii fizycznej/mentalnej/emocjonalnej, którą trudno im kontrolować. W przypadku OOB Wenus te "pokłady energii" manifestują się jako ogromna wrażliwość (szczególnie z Wenus w Raku), tęsknota za miłością mogącą wypełnić serce po brzeg.

 

I teraz uwaga! Osoby z Wenus OOB są wyjątkowo podatne na niską samoocenę.

Judy Garland hor. ur.

Judy Garland, amerykańska aktorka, piosenkarka oraz tancerka z Wenus OOB w Raku. Ta charakterystyczna dla Raka zmienność była wyraźnie widoczna - Garland była czuła i dosadna, wstydliwa i zuchwała. Planeta OOB w Raku potrafi pokazać niespotykaną huśtawkę nastroju czy charakteru.

 

Publika pamięta Garland przede wszystkim z roli Dorotki w "Czarnoksiężniku z Oz". Ten film pokazał publiczności wszystko co Wenus OOB w Raku ma najlepsze - czar, wdzięk, wrażliwości i niewinności. Garland mistrzowsko zaprezentowała archetyp tej Wenusowej kobiety a ludzie ją za to pokochali.

 

Był tylko jeden malutki problem ...

 

Pomimo WIELU lat w branży aktorskiej, Garland nadal była kojarzona z tej jednej roli. Ludzie umieścili ją na "piedestale kobiecości" i nie chcieli jej stamtąd zdjąć.

 

I to nie wszystko.

Czy mogę być piękna kiedy tyle ważę?

Judy Garland czuła tę presję społeczeństwa (Pluton na Ascendencie) oraz samej branży, która wystawiała ją wyłącznie w rolach kobiet o wiele młodszych niż jej wiek mógł to sugerować. Wenus OOB pokazuje, że uderzenie od losu poszło w samoocenę własnego wyglądu, szczególnie w kontekście wagi. Garland musiała stale być na diecie by sprostać wymaganiom producentów i utrzymać pożądany wygląd. Ci sami producenci utwierdzali ją w fakcie, że jest "brzydkim kaczątkiem".

 

Garland została zatrudniona w agencji filmowej mając 13 lat i już wtedy szefowie mieli problem z jej wyglądem - była za stara by grać dzieci i za młoda by grać osoby dorosłe. Z tego powodu tworzono jej nowy image: ściśle określony styl ubioru, skomplikowany make-up, poddano zabiegom nadającym nosowi wyidealizowany kształt itp. Nowy image był jednak sztuczny.

 

Napięte położenia planetarne jak np. Pluton na Ascendencie mówią nam o rodzaju i skali życiowych wyzwań. Garland jest przykładem osoby z ogromną wytrzymałością i siłą, potrafiącą sprostać fizycznie i psychicznie 20 lat w takiej branży. Pluton symbolizuje tę siłę woli i wskazuje na konieczne do przetrwania poświęcenia - Garland akurat nigdy nie udało się odzyskać zdrowej samooceny (Ascendent).

 

Garland dawała sobie radę z czymś od czego większość odpadłaby - tego rodzaju elastyczność to cecha charakterystyczna już dla planet OOB.

"Poza granice" czyli geniusz

Wszystkie dziedziny sztuki (śpiew, muzyka itd.) są główną domeną Wenus. I to właśnie w sztuce znajdziemy osoby z niespotykanym zmysłem artystycznym, mistrzostwem w ujmowaniu piękna oraz ... bardziej niż trudnymi przeciwnościami losu. 

Camille Claudel hor. ur.

Camille Claudel była francuską rzeźbiarką z Wenus OOB. Była porywcza, nie robiła tego co typowo dziewczęta robiły w tamtych czasach; lubiła biegać po lasach, słuchać opowieści o duchach itp. Jej matka reagowała na to z obrzydzeniem. Matka Louise nienawidziła Claudel i żałowała, że nie jest mężczyzną. Camille dostała zresztą swe imię po zmarłym braciszku.

 

Louise nigdy nie doceniała córki za jej styl czy osiągnięcia. Dla Claudel to był ogromny cios w poczucie własnej kobiecości oraz artystyczną kreatywność. Na szczęście ojciec widział w niej coś więcej niż talent. I miał rację. Wiele lat później Camille Claudel będą opisywać jako "bunt przeciwko naturze: kobieta geniusz".

 

Wniosek: w dzieciństwie Wenus OOB zrealizowała się jako trudności w czerpaniu przyjemności z życia, brak miłości jednego rodzica (Wenus kwadratura Saturn). 

 

Uderzenia od losu jednak nie ustały...

Osoby z Wenus OOB mogą kochać, często niezbyt mądrze ale za to zbyt mocno

W pewnym momencie Claudel stała się uczennicą mocno cenionego ówcześnie rzeźbiarza Auguste Rodin'a. Z czasem wdadzą się w BURZLIWY romans. Claudel była uczennicą, kochankiem a także modelką oraz muzą dla Rodin'a. A ostatecznie osiągnęła mistrzostwo w rzeźbieniu. To NIE była typowa relacja z ukochanym. 

 

Pojawiły się problemy sfery uczuciowej. Rodin nie chciał odejść od swojej żony, więc oficjalny związek nie wchodził w grę. Z czasem Claudel i Rodin przestaną ze sobą sypiać, ale Camille nadal będzie musiała z nim pracować i chwilami całkowicie polegać na nim finansowo.

 

Pojawiły się problemy finansowe. Nie było łatwo być kobietą i Claudel nie zarabiała tyle co jej mistrz. Właściwie to czuła, że jest w jego cieniu. W dalekiej przyszłości śmierć zamożnego ojca Claudel sprawi, że artystka straci resztki oparcia finansowego. Matka Louise, prawowita spadkobierczyni majątku rodzinnego, w ogóle nie podzieliła się pieniędzmi z córką, bo publiczny romans córki był skazą dla dobrego imienia rodziny.

 

A jeśli to Cię nie przekonało co do destrukcyjnej niemądrej miłości, to jest też kwestia ABORCJI, do której Rodin zmusił Claudel.

Horoskop oraz malefiki

"Sakuntala", Camille Claudel, marmur.
"Sakuntala", Camille Claudel, marmur.

Claudel ma Wenus OOB oraz mocnego Marsa w horoskopie (Ascendent w Skorpionie, Księżyc w Baranie). Kreatywne wyrażanie swojej kobiecości i sztuki było WYZWANIEM; Claudel musiała wyrażać siebie w głębszy i gwałtowniejszy sposób niż konwencjonalni artyści. Horoskop zorientowany na Marsa oraz silny rys żywiołu Ognia (Słońce, Jowisz w Strzelcu) dały jej wsparcie w postaci typowo męskich cech, dzięki którym miała ten hart ducha, umiejętności oraz siłę niezbędną do rzeźbienia, pracy np. z marmurem itd.

 

Mimo to Mars jest nadal malefikiem. Styl artystyczny Claudel był odważny, namiętny i seksualny, co nie przystawało kobiecie tamtych czasów. Musiała sobie radzić z frustracją i odrzuceniem konserwatywnego środowiska.

 

Było coraz gorzej.

Saturn i równia pochyła w dół

Horoskop urodzeniowy z planetami OOB oraz akcentem na malefiki realizuje się jako przeciwności losu tam gdzie boli najbardziej. Niestety historia Camille Claudel kończy się bardzo gorzko. 

 

Jej Wenus OOB jest w kwadraturze do Saturna.

 

Rodin, jej mistrz rzeźbiarstwa oraz kochanek, stał się zazdrosny i czuł się zagrożony jej talentem. Mówi się, że wspierał ją materialnie tak jak mógł, a problem tkwił gdzie indzie ...

 

Saturn symbolizuje najbardziej materialny aspekt życia. Claudel nie poradziła sobie z rynkiem rzeźbiarskim - materiały były ZA DROGIE. Nie stać ją było w dłuższej perspektywie. Znalezienie sponsorów przy jej odważnym i niespotykanym artystycznym stylu było wyzwaniem.

 

Claudel miała prześwietne umiejętności, chwiejne ale istniejące wsparcie finansowe oraz zdolności adaptacyjne (charakterystyczne dla planet OOB). Jednak realizowanie wysokich ambicji i równoczesne zmaganie się z przeciwnościami było ponad jej ludzkie siły.

 

Ostatecznie Camille Claudel zaczęła pić. Popadła w ubóstwo i zaczęła nosić łachmany. Zniszczyła większość ze swoich prac, symboli swego artystycznego geniuszu (Saturn, strzelanie sobie w stopę). W wieku 49 lat trafiła do szpitala psychiatrycznego (Saturn i 12 dom) gdzie została do końca swoich dni, całe 30 lat. 

 

Czasem odwiedził ją brat, raz jej siostra, a matka ani razu. 

 

A teraz najlepsze.

 

Wielu uważało, że Camille w ogóle nie była chora psychicznie albo że sobie poradziła z psychiką. Jej rodzina świadomie oraz z zawiści odizolowała ją ze świata i tego co kochała najbardziej. Rodzina konsekwentnie odrzucała wszelkie namowy czy pomysły o wypuszczenie jej na wolność.

 

Muszę podkreślić jedną rzecz - wyzwania Claudel były bardzo wyjątkowe ponieważ miała aż CZTERY planety OOB: Merkury, Wenus, Mars oraz Uran.

Szósty zmysł

A może coś pozytywnego Panie astrologu?  Takjest. 

robert Schumann horoskop urodzeniowy

Od osób z Wenus OOB możemy więcej oczekiwać w kwestiach wyczucia artystycznego. Ci ludzie  są w stanie szybko poznać geniusz lub coś wykraczającego poza utarte schematy. Dobrym przykładem jest Robert Schumann, kompozytor, pianista, posiadacz Wenus oraz Marsa OOB.

 

Schumann był również krytykiem muzycznym i jego zdanie miało ogromne znaczenie. Pewnego rodzaju opublikował pierwszy (po wielu latach przerwy) artykuł wielbiący wtedy nikomu nieznanego Brahms'a. Schumann obwołał go "Wybrańcem", którego "przeznaczeniem było dać idealną ekspresję czasom". Wielu klasycznych muzyków z pewnością stwierdzi, że opis Schumann'a był trafny, choć Brahms potrzebował wielu lat by pokazać swój potencjał.

 

Inni artyści z Wenus OOB: Auguste Rodin (tak, ten Rodin), Henri Rousseau, Albrecht Dürer, Robert Raushenberg

Prawa kobiet

Louise Abbema horoskop urodzeniowy

Na pewnych etapie życie wiele osób z Wenus OOB, przeważnie kobiet, napotyka poglądy feministyczne, z którymi mocno rezonują. 

 

Louise Abbema, zarówno w swej twórczości jak i poglądach, była zorientowana na równość płciową i niezależność kobiet. Promowała prace innych kobiet by zrównoważyć uprzedzenia mężczyzn co do kobiet-artystek. Abbema często malowała kobiety w męskich ubraniach lub robiących rzeczy typowe dla mężczyzn. 

 

Sztuka Abbemy nie ograniczała się jedynie do tematów płci; malowała też kwiaty czy portrety znanych osób. Ale to ze swojej działalności na rzecz kobiet jest najbardziej pamiętana.

Mary Cassatt horoskop urodzeniowy

Mary Cassatt (malarka) miała również feministyczne poglądy i była orędowniczką równości płci. Wczesne podróże po wielu stolicach europejskich (silny znak Bliźniąt) pozwoliły jej odkryć i ukształtować kierunek życiowy.

 

Cassatt twardo krytykowała paryskie Salony za ich politykę oraz tradycyjne gusta. Lekceważyła nowoczesną sztukę oraz jej topowych artystów (Wodnik). 

 

Wiele osób z Wenus OOB napotyka trudności finansowe ze względu na ich styl, wartości. Tak też było z Cassatt, która zorientowała się, że malowanie motywów dot. równości płci nie zapewni sukcesu finansowego. I tak zaczęła malować inne motywy, stopniowo wsiąkając w awangardę, co przyniosło jej sukces. Ostatecznie Cassat malowała jedynie kobiety-matki z dziećmi (Wenus w Raku, rodzina) czyli motywy bardziej Księżycowe.

 

Pomimo trudności, nigdy nie zrezygnowała ze sztuki, chcąc się z niej w pełni utrzymywać. Musiała wykorzystać swój talent, odpowiednio dostosować się (rezygnując z kwestii płciowych) by móc dalej malować.

Bogate życie uczuciowe

Od osób z Wenus OOB możemy więcej oczekiwać w kwestiach relacji. Może chodzić o inną wizję okazywania uczuć czy ponad przeciętne spojrzenie na harmonię, małżeństwo itd. W swej przyziemnej manifestacji Wenus OOB mówi o wielu partnerach (niekoniecznie małżeństwach). W historiach związkowych tych osób zawsze jest pewien niespotykany element np. ilość partnerów czy charakter samych relacji. 

 

Co ciekawe to głównie u mężczyzn z OOB Wenus widzimy historie związane z wieloma żonami niż vice-versa. Przykładowo: Larry King (prezenter radiowy, telewizyjny, 8 małżeństw), Tony Curtis (aktor, 6 małżeństw) albo Frank Sinatra (piosenkarz, 4 małżeństwa). Kobiety również mogą mieć wiele partnerów np. Judy Garland (5 mężów). 

Od seksualności do wyuzdania

Osoby z Wenus OOB są otwarte na doświadczenia, które wiele ludzi nazwałoby (co najmniej) brakiem skrępowania. Życie wydaje się im podsyłać okazje do posmakowania seksualnej sfery życia w wolny, niczym nieuwiązany sposób. To może oznaczać wyzwalające doznania bądź prawdziwą mękę. Zwykle osoby z Wenus OOB oswajają się z tematami związanymi z seksem dzięki własnym zdolnościom adaptacyjnym.

Mogą czuć się swobodnie do tego stopnia, że z chęcią wykorzystają seks do zarabiania pieniędzy. Sztuka jest doskonałym medium do prezentowania pikantnych tematów w sposób dający się wytłumaczyć społeczeństwu (lub rodzicom). W 2010 r. Cher stworzyła swój pierwszy musical o tematyce burleski i nie było to jej ostatnie słowo w tej tematyce. Mamy też Al Parker'a (ur. 25 czerwca 1952 r.), gejowskiego aktora porno, producenta oraz reżysera.... naturalnie filmów porno. Swoją karierę rozpoczynał jako lokaj Hugh Hefner'a w Rezydencji Playboya.

 

Co powiesz na poznanie jednego dziwaka?

 

Czasem seksualność może obejść wszelkie granice znane społeczeństwu. Francuz Pierre Molinier (ur. 13 kwietnia 1900 r.) był m.in. malarzem oraz fotografem, którego fascynował fetyszyzm erotyczny. W swoich zdjęciach umieszczał wiele motywów związanych z obsesjami seksualnymi, maskami, gorsetami, pończochami itp. Był to również facet, który podczas robienia zdjęć swojej zmarłej siostrze zaczął ją m.in. penetrować i realizować różne chore fetysze (delikatnie mówiąc). Molinier miał Wenus OOB w Bliźniętach (na Ascendencie) w koniunkcji z Plutonem i w opozycji do Jowisza/Urana. 

 

Niespotykana istota, odarta z wartości i morałów - najbardziej ekstremalna realizacja Wenus OOB.

Małżeństwo = niewolnictwo?

William Blake horoskop urodzeniowy

William Blake był m.in. poetą oraz malarzem. W swojej twórczości bardzo często obracał się w klimatach związanych właśnie ze Strzelcem tj. religia (chrześcijaństwo), rozwój człowieka czy społeczeństwa. Sam twierdził, że od małego miał szereg wizji Boga, aniołów itp. Wszystko to ukształtowało jego filozoficzno-duchowe nastawienie do życia w ogóle. 

 

W jego twórczości pełno jest rozważań na temat wartościach i miłości. Sam Blake jest uważany za prekursora ruchu "wolnej miłości" (rozpoczętego w latach 20' XIX wieku), otwarcie opisując małżeństwo jako niewolnictwo. Był przeciwny uważaniem czystości seksualnej jako cnoty. I choć był zwolennikiem sensualnych przyjemności, nie za cenę dobrostanu drugiego człowieka. Nie popierał miłości drapieżnej, eksploatującej drugiego.

 

Blake poszukiwał naturalnej, świętej miłości nie ograniczonej (Wenus OOB) zazdrością, chęcią posiadania partnera. Mówiąc o małżeństwie jako niewolnictwo miał na myśli to jak małżeństwo redukuje miłość do obowiązków w usankcjonowanym przez państwo relacji.

Bezprawie

Przy planetach Out Of Bounds jest cienka linia między konwencjonalną ścieżką a oszustwem czy przestępstwem. Przy Wenus OOB mamy do czynienia z przestępstwami dotyczących relacji, związków czy sztuki.

Frank Sinatra horoskop urodzeniowy

Doskonałym tego przykładem jest Frank Sinatra, który oprócz Wenus ma jeszcze Merkurego OOB (głos ma równie charakterystyczny jak życiorys i relacje wszelakie). Cytat:

 

"Zapewne parałbym się życiem przestępczym [gdyby nie moje zainteresowanie sztuką]"

 

Przed zdobyciem swojej popularności Sinatra należał do grona "przyjaciół" Willie'go Moretti - ojca chrzestnego jednej z pięciu największych nowojorskich rodzin mafijnych. Był tez przyjacielem licznych wysokich rangą gangsterów oraz uczestniczył w konferencjach mafijnych. Pierwsza żona Sinatry była również spokrewniona z kapitanem wspomnianej rodziny gangsterskiej.

 

W 1939 r. Sinatra podpisał umowę nagraniową z liderem jednego z zespołów muzycznych. Rok później, po zdobyciu szerokiego rozgłosu, Sinatra chciał wycofać się z kontraktu, ale tenże lider omówił. Jak głoszą plotki Sinatra poprosił swojego znajomego gangstera o pomoc w załatwieniu sprawy. I tak liderowi zespołu przyłożono pistolet do gardła, zagrożono śmiercią. No i lider sprzedał Sinatrze prawa do umowy nagraniowej ... za jednego dolara.  

Jurgen Bartsch horoskop urodzeniowy

Z kolei inny posiadacz Wenus (oraz Merkurego) OOB Jürgen Bartsch był seryjnym mordercą. Mając 15 lat zamordował 4 chłopców w wieku 8-13 lat i próbował zabić jeszcze jednego. 

 

W kontekście Wenus OOB - Bartsch nie doświadczył miłości, był bity i seksualnie wykorzystany przez większość dzieciństwa i nastoletnich lat. Jego pierwotny wyrok dożywocia został zmieniony na 10 lat w ośrodku dla nieletnich i dożywotnią opiekę psychologiczną. Udało mu się nawet ożenić co biorąc pod uwagę jego przeszłość jest iście nadzwyczajnym wyczynem.

 

Aby uniknąć dożywotniego psychiatryka, Bartsch wyraził dobrowolną zgodę na kastrację. Podczas zabiegu omyłkowo otrzymał letalną dawkę substancji używanej do narkozy.

Powiązane artykuły: