Pokolenie Milenijne - seria artykułów

Ta seria artykułów ma dla mnie osobiste znaczenie. Bo widzicie, sam jestem milenijnym i już od dłuższego czasu starałem się odkryć "gdzie jest moje miejsce w świecie" albo co sprawia, że "czuję, że żyję". Moje poszukiwania zaprowadziły mnie do astrologii czy duchowości, ale żaden kurs/podręczniki nie były w stanie wyjaśnić mi, dlaczego odczuwam i patrzę na świat tak, a nie inaczej. Poszukiwałem, dojrzewałem, obserwowałem siebie i ostatecznie zgromadziłem sporo wiedzy, choć nie rozwiązywało to naprawdę kluczowych spraw.

 

Na swojej drodze ku zrozumieniu siebie spotykałem ludzi, którzy zadawali podobnie pytania do moich oraz ludzi z identycznymi problemami jak moje. Oni byli zagubieni, ja byłem zagubiony, taki scenariusz oznaczał przegraną dla nas wszystkich. Powoli dochodziło do mnie, że nie chcę być skąpcem z całą tą zgromadzoną wiedzą ukrytą w mojej głowie, notatkach i książkach.

 

To, co zaraz przeczytacie, jest rezultatem moich obserwacji na przestrzeni ostatnich 2-3 lat oraz wielomiesięcznej pracy. Tak naprawdę to cały ten blog został stworzony z myślą o pracy nad tak dobrym formułowaniu i uzewnętrznianiu myśli i emocji, aby pewnego dnia móc napisać naprawdę kompleksowy tekst o milenijnych.

 

Cała seria była pisana z myślą o osobach dopiero poznających astrologię lub mających jedynie podstawową wiedzę astrologiczną. Mam nadzieję, że każdy kto to przeczyta (nie tylko milenijni) pozna i zrozumie to fascynujące i skomplikowane pokolenie!

 

Jak zawsze, zapraszam do lektury :-)

 

1. Pokolenie Milenijne - wstęp

Trzeba przeczytać. Celem tej części jest zapoznanie wszystkich z tematem pokoleń, wyjaśnieniu podstaw do całego zagadnienia a także ... wprowadzenie w przyjemny klimat :-)


2. Pokolenie Milenijne - cykl Uran-Neptun

Astrologia zaczyna się tutaj. Ta część (wraz z następną) wyjaśni dlaczego w całej serii postanowiłem skupić się na dwóch głównych planetach - Uranie i Neptunie.

 


W tej części przedstawiam interpretację połączenia Uran-Neptun i ogólną charakterystykę samych milenijnych, ich talentów oraz wyzwań. Patrzę również w przeszłość, aby zobaczyć jak przeszłe pokolenia radziły sobie z Urano-Neptunem.

3. Pokolenie Milenijne - typ Strzelca, Koziorożca i Wodnika


Opisz wszystkich typów milenijnych, ich roli w społeczeństwie a także relacji między sobą.

 

W tej części zaczynam również interpretację milenijnych typu Strzelca na przykładzie dwóch horoskopów! Co czyni ich wyjątkowymi? Gdzie tkwi ich siła i potencjał? Odpowiedzi w tej i kolejnej części.

4. Pokolenie Milenijne - typ Strzelca c.d.

Kolejny przykład milenijnego typu Strzelec oraz jego wyzwań. W tej części szczególną uwagę poświęcę kulturze cyfrowej oraz jej znaczenia dla milenijnych.


Dodatkowo poruszę temat trzeciej z planet pokoleniowych, zupełnie pominiętej przeze mnie w tej serii - Plutonie oraz wpływ jego pozycji w Skorpionie dla życia milenijnych.

5. Pokolenie Milenijne - typ Koziorożca, wstęp

Tytuł mówi sam za siebie :-) wstęp do opisu milenijnych typu Koziorożca. W tej części przedstawiam opisuję jak historia ukształtowała milenijnych.


Co sprawiło, że milenijni są tymi, kim są dzisiaj? Zapraszam do fascynującej podróży od lat 88-91, po dzieciństwo oraz wczesną dorosłość milenijnych.

6. Pokolenie Milenijne - typ Koziorożca, zrozumieć stellum w Koziorożcu


Ta część jest bardziej techniczna niż poprzednie. Istnieje wiele sposób określania najsilniejszej planety w horoskopie, w tej części chciałbym przedstawić listę najpopularniejszych metod znajdywania planetarnego lidera. Zobacz, która Ci odpowiada i sprawdź jak działa.

 

Dodatkowo opis Saturna w Koziorożcu, aspektów Saturn-Uran, Saturn-Neptun oraz podstawy samouczek dla wykonania analizy Pullen oraz wykorzystania astrodyn! A na sam koniec rozdział o kryzysie osobowości, przez który milenijni przechodzą.

7. Pokolenie Milenijne - typ Koziorożca, węzły księżycowe, Jowisz oraz przyszłość


Tym razem analizuję potencjał milenijnych wykorzystując jeden z ciekawszych obiektów astrologicznych - węzły księżycowe (węzeł północny w Rybach, Wodniku oraz Koziorożcu) oraz Jowisz w Raku.

 

Na zakończenie rozdział o Powrocie Saturna, charakterystyka, przebieg oraz jego wpływ na milenijnych!

Serie poboczne: