O mnie

 

Cześć, nazywam się Łukasz i ... jestem pasjonatem astrologii.

 

Właściwie to zaczynałem jako sceptyk, ktoś kto w ogóle nie myślał czy cała ta astrologia ma w sobie prawdę czy nie. A i co tam można badać? Okazało się, że mnóstwo rzeczy. Po jednym z cięższych okresów w życiu, zauroczony tajemniczym wyglądem symboli, rozpocząłem swoją podróż odkrywania siebie. Miałem wtedy zaledwie dwadzieścia parę lat, byłem bardzo niedoświadczony i ciągle miałem wyrzuty sumienia "dlaczego tak późno?". Ukończyłem szereg kursów związanych z różnymi dziedzinami astrologii np. astrologia urodzeniowa, tranzyty/progresje, horalna i więcej. 

 

Ale mój horoskop nigdy mi nie wystarczał i szybko przerzuciłem się na czytanie horoskopów innych ludzi.

 

Astrologia wywróciła moje poglądy do góry nogami. Po latach samo obserwacji i pracy z klientami, zacząłem patrzeć na astrologię jak na język i technologię, dającą nam potrzebne narzędzia do identyfikacji trudnych życiowych faz oraz bezpiecznego nawigowania przez nie. 

 

Ten blog jest moim głównym narzędziem samoekspresji. Czasami możesz znaleźć moje artykuły publikowane w różnych czasopismach.

Oprócz tego jestem joginem, angażującym swój czas i przestrzeń w Jogę Kundalini (jeśli nie wiesz co to takiego, możesz przeczytać więcej na stronie https://www.3ho.org )

 

Astrologia może dać technologię potrzebną do przejścia przez trudne fazy życiowe, ale to joga pozwala rozwinąć umysł zdolny zwyciężyć wszelkie wyzwania.

 

W mojej pracy łączę wglądy i filozofię zaczerpniętą z Jogi Kundalini razem z wachlarzem astrologicznych technik by sprowokować cię do innego spojrzenia na życie, zaoferować Ci zrozumienie i dać ci narzędzia potrzebne do wzniesienia się. Do bycia zdrowym, szczęśliwym i świętym.