Oferuję trzy rodzaje usług:

1. Konsultacje (Skype)

2. Pisemna analiza astrologiczna

Moje usługi są dostosowane do Twoich pytań i potrzeb, a nie zawężone do samych technik i ich możliwości/ograniczeń. W swojej pracy korzystam z m.in: analizy horoskopu urodzeniowego, tranzyty, progresje sekundarne, solariusze, lunariusze (inne powroty planet), astrodyny, synastria i horoskopy wektorowe (przy analizach relacji) i inne.

 

Przed rozpoczęciem pracy chciałbym z Tobą chwilę porozmawiać aby upewnić się, że w raporcie znajdzie się wszystko czego chcesz się dowiedzieć.

 

Końcowa analiza składa się z minimum 20 str. stron czystego tekstu A4, choć są możliwe krótsze (i tańsze) teksty, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

 

Czas oczekiwania jest różny, zawsze przed rozpoczęciem pracy dam znać ile to może zająć. Raport piszę "od zera" (bez korzystania z algorytmów programów), dlatego czas pisania jest zmienny.

3. Format Q/A (Pytanie/Odpowiedź)

Bazuje na technice zwanej "astrologia horalna". Czasem możesz nie mieć ochoty zagłębiać się w różne niuanse twojego potencjału, a jedynie poszukiwać odpowiedzi na jakieś nurtujące pytanie lub dwa dot. jednej kwestii (np. kariery, pieniędzy, związków).

 

Zadajesz pytanie (lub kilka na raz, maksymalnie trzy), a ja tworzę specjalny horoskop, który dostarczy Ci wszystkich praktycznych informacji. Odpowiedź dostajesz w pliku. Czas oczekiwania to zwykle 1-2 dni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz na adres: lg.fomalhaut@gmail.com